Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Dla Biznesu

Dla Biznesu

Wiemy jak ważny dla rozwoju społeczności jest rozwój biznesu lokalnego. Dlatego nasze usługi dla biznesu przygotowujemy z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach.

Przedsiębiorcom zapewniamy wysoką jakość współpracy w zakresie:

Przyłączenia do sieci Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. z o.o.

Przyłączenie do naszej sieci gwarantuje wysoką jakość obsługi oraz niskie koszty funkcjonowania firmy. Aby uzyskać więcej szczegółów w tym zakresie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej

Spółka świadczy usługi w zakresie sprzedaży energii oraz świadczenia usług dystrybucji dla firm. Umowy, taryfy i cenniki znajdują się w zakładce dokumenty. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego.

Jak zacząć korzystać z oferty dla firm?

Aby zostać naszym klientem należy podpisać umowę sprzedaży energii i świadczenia usług dystrybucji. Można to zrobić osobiście odwiedzając naszą siedzibę lub korespondencyjne – przesyłając niezbędne dokumenty pocztą. Niezależnie od sposobu, do zawarcia umowy niezbędne są:

  • wniosek o zawarcie umowy C11/C21,
  • umowa sprzedaży energii i świadczenia usług dystrybucji (2 egzemplarze) dla taryfy C11/C21,
  • wypełniona charakterystyka energetyczna odbioru,
  • tytuł prawny do lokalu/obiektu (ksero aktu notarialnego, umowy najmu, dzierżawy itp.).

Wzory dokumentów gotowych do wydruku znajdziecie Państwo w dziale dokumenty.

W razie problemów z wypełnieniem dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny, a w przypadku konieczności dokonania pomiarów instalacji odbiorczej informujemy, że Spółka świadczy również usługi w tym zakresie.

Zmiany w umowie

Aby zgłosić zmianę do umowy, taką jak zmiana danych odbiorcy (adresu, nazwiska itp.) wystarczy przesłać na nasz adres korespondencyjny lub email pismo wraz z kopią dokumentu będącego podstawą dokonania zmiany.

W przypadku zamiaru przekazania lokalu innemu odbiorcy, prosimy skorzystać z protokołu przekazania dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce dokumenty.

Jak zgłosić stan licznika?

Liczniki odczytywane są przez naszych pracowników. Pomimo tego dajemy Państwu możliwość podawania stanów liczników, po to aby faktura była wygenerowana szybko i sprawnie. Aby przekazać stan licznika należy skorzystać z formularza.

W przypadku znacznych rozbieżności pomiędzy danymi w systemie pomiarowym a stanem podanym przez Klienta zastrzegamy sobie prawo wstrzymania wystawienia faktury do czasu weryfikacji podanych wartości.

O Firmie

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. z o.o., której jedynym udziałowcem jest Miasto Nowy Dwór Mazowiecki, została powołana przede wszystkim w celu prowadzenia działalności w zakresie obrotu i dystrybucji energii elektrycznej.

czytaj więcej

Dla Domu

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży energii dla gospodarstw domowych. Dowiedz się w jaki sposób zostać naszym klientem, zmienić dane w umowie i zgłosić stan licznika.

czytaj więcej
    
©2024 Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/57/183864
Projekt i realizacja: Kilos.pl