Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Dla Domu

Dla Domu

Jak zostać klientem indywidualnym?

Aby zostać naszym klientem należy podpisać umowę sprzedaży energii i świadczenia usług dystrybucji. Można to zrobić osobiście odwiedzając naszą siedzibę lub korespondencyjne - przesyłając niezbędne dokumenty pocztą. Niezależnie od sposobu, do zawarcia umowy niezbędne są:

  • umowa sprzedaży energii i świadczenia usług dystrybucji (2 egzemplarze) dla taryfy G11,
  • tytuł prawny do lokalu/obiektu (ksero aktu notarialnego, umowy najmu, dzierżawy itp.).

Wzory dokumentów gotowych do wydruku znajdziecie Państwo w dziale dokumenty.

W razie problemów z wypełnieniem dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny, a w przypadku konieczności dokonania pomiarów instalacji odbiorczej informujemy, że Spółka świadczy również usługi w tym zakresie.

Zmiany w umowie

Aby zgłosić zmianę do umowy, taką jak zmiana danych odbiorcy (adresu, nazwiska itp.) wystarczy przesłać na nasz adres korespondencyjny lub email pismo wraz z kopią dokumentu będącego podstawą dokonania zmiany.

W przypadku zamiaru przekazania lokalu innemu odbiorcy, prosimy skorzystać z protokołu przekazania dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce dokumenty.

Jak zgłosić stan licznika?

Liczniki odczytywane są przez naszych pracowników. Pomimo tego dajemy Państwu możliwość podawania stanów liczników, po to aby faktura była wygenerowana szybko i sprawnie. Aby przekazać stan licznika należy skorzystać z formularza.

W przypadku znacznych rozbieżności pomiędzy danymi w systemie pomiarowym a stanem podanym przez Klienta zastrzegamy sobie prawo wstrzymania wystawienia faktury do czasu weryfikacji podanych wartości.

O Firmie

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. z o.o., której jedynym udziałowcem jest Miasto Nowy Dwór Mazowiecki, została powołana przede wszystkim w celu prowadzenia działalności w zakresie obrotu i dystrybucji energii elektrycznej.

czytaj więcej

Dla Biznesu

Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży energii dla firm. Dowiedz się w jaki sposób zostać naszym klientem, zmienić dane w umowie i zgłosić stan licznika.

czytaj więcej
    
©2024 Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2/53/183860
Projekt i realizacja: Kilos.pl